Formátovanie (rezanie) dosiek PROMATECT

    Ponúkame možnosť narezania dosiek PROMATECT na konkrétny požadovaný formát. Pri navrhovaní rozmerov je potrebné vychádzať zo základných rozmerov dodávaných dosiek PROMATECT (2500x1250mm, 2500x1200mm). Ceny a dodacie termíny na vyžiadanie.

čítať ďalej

Katalóg PROMAT č.6

Nový katalóg PROMAT č.6 (2020) Nové katalógové kapitoly nájdete pri jednotlivých konštrukciách alebo v menu: INFORMÁCIE Technické informácie Katalógové konštrukcie PROMAT   Katalóg v tlačenej forme si môžete objednať nižšie.

čítať ďalej

PROMASTOP-IM Cbox

PROMASTOP-IM Cbox Intumescentný tesniaci obal na káble. PROMASTOP®-IM Cbox 125 je protipožiarny intumescentný tesniaci systém na ochranu prestupov káblov. Je možné ho používať na káble skupiny 1 (priemer káblov ≤ 21 mm). Výhody rýchla a jednoduchá montáž jednoduchá výmena a dokladanie káblov Ako to funguje      

čítať ďalej

PROMASTOP-IM CJ21

PROMASTOP-IM CJ21 Grafitová intumescentná objímka na jednotlivé káble. PROMASTOP®-IM-CJ21 je protipožiarna objímka na utesnenie prestupov káblov cez steny a stropy. Je vhodná pre káble skupiny 1. Výhody rýchla a jednoduchá montáž jednoduchá výmena káblov integrované dymové tesnenie nepožaduje sa vôľa prstenca nepožaduje sa náter káblov Ako to funguje        

čítať ďalej

Promaseal-A v balení 600ml

Do našej ponuky sme pre Vás zaradili Promaseal-A white / 600ml. Nové balenie je vo forme salámu o veľkosti 600ml spolu s aplikačným nadstavcom. Výhody: väčšie balenie cenovo výhodnejšie oproti 310ml kartuši   .  

čítať ďalej